• +47 95 24 37 74
  • petter@ballonger.no

Registrering PEBA

Registrering PEBA

For å bli listet opp som medlem, må du registrere bedriften din i PEBA.

Link for registrering som medlem i PEBA

Her er alle norske medlemmer av PEBA:

Ablegøy Partyspesialisten
Ulf Johansson
ablegoy@live.no
www.ablegoy.no
+4798415432
Furusethgata 5
Jessheim, 2050
Norway

Ballongbutikken AS
Petter Vabog
petter@ballonger.no
www.ballonger.no
004795243774
PO Box 53 Pindsle
Sandefjord, NO-3249
Norway

Ballong Event Byraa
Isaiah O’Connor
Isaiah@ballongeventbyraa.com
www.ballongeventbyraa.com
+4798688865
Kristiansand
Norway

Eventyrlig Dekor AS
Ellinor Topland
Post@eventyrligdekor.no
www.eventyrligdekor.no
+47 40452244
Torneroseveien 8
Sandnes 4315
Norway

Fargerike Drommer
monika ladogorska
fargerikedrommer@gmail.com
www.fargerikedrommer.com
004748089997
Fiboveien 1
Lyngdal 4580
Norway

Kemos Entertainment AS
Morten Sorensen
Morten@kemos.no
www.kemos.no
0047 41383414
Søndre Kullerød 4 a
Sandefjord, Vestfold 3241
Norway

Lilleballong
Henning Heimdal
Henning@lilleballong.no
Lilleballong.no
+47 56301396
Torggata 2
5200 Os
Norway

TJP Service AS
Tom Johnny Pedersen
tj@tjpservice.no
+47 90144459
Ullerudskogen 18
Drøbak, Frogn NO-1447
Norway

Youballong
Kari Stoen
youballong@gmail.com
youballong.com
+4794246379
Fenstad
Norway